REKLAMA
Na forum

Subskrybuj Kanał Na forum
Rozmowy [h]yperreala 2020-04-04T19:55:41+02:00 Talk
Zaktualizowano: 44 minuty 13 sekund temu

Zmiany stanu prawnego • Re: Inicjatywa wolnych Konopii w sprawie zniesienia kar za posiadanie Marihuany.

48 minut 33 sekundy temu
I tak juz powinnismy miec raczej z górki troche,bo mamy juz "medyczną" przynajmniej,w porownianiu do takiej Białorusi,tam to chyba i za cbd by zamknieli na 3 lata.Napewno większa szansa na to jest teraz,niz 5 lat temu chociazby ze względow tej medycznej.Z roku na rok szanse powinny na to rosnać,bo ciagle gdzies to legalizują i nasz rząd moze sie skusi,chociaż na niekaranie jak zobaczy,ze pół swiata ma to legalne.

Statystyki: autor: globus420 — 4 min temu

Metkatynon • Re: Metkatynon - Podanie dożylne, i.v.

54 minuty 23 sekundy temu
Teraz zjebałeś podanie iv.

Czyli gdybyś docisnął jeszcze te 5ml na szybko, poczułbyś się tak z 8/10. Ma być Ci w chuuj gorąco, a nie ciepło, tak żebyś sie rozpłynął.
Akurat metkat słynie z jednego z lepszych wjazdów wśród innych dragów. I wielu forumowiczów to potwierdza.
Z samych ketonów, gorąco metkata jest lepsze od mefedronu.

Statystyki: autor: london5 — 10 min temu

Morfina i heroina • Re: Morfina - wątek ogólny

1 godzina 5 minut temu
Czy oprócz benzo da się czymś realnie podbic majke? Głównie chodzi mi o wjazd ktory mi zaczyna się od goracych pluc. Hee

Statystyki: autor: Plpl — 21 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

1 godzina 9 minut temu
@kanabinoid
kieruje sie wyglądem i dotykiem, wiadomo nie zawsze sie udaje, ale nawet jak umiesz odroznic nieklepiące to juz coś.
co masz na myśli sen na fazie i dlaczego mialby miec jakiekolwiek spustoszenie? w dluzszym ciągu, zeby przysnąć to musisz wziąć bardzo duzo. zwykle fazy nie ma albo jest slaba, po wzieci czujesz sie i spisz jak normalny kowalski.
po thiocodinie byly negatywne efekty, po maku zadnych nie widze. wiadomo efektow typu zatwardzenie to nie licze bo to nie jest w ogole uciazliwe
ale nawet z tym w ciagu nie ma duzych problemow.


@syluro
mak o zerowym działaniu jest całkowicie niebieski

wlasnie niebieski/granatowy mak jest najlepszy. krazyly nawet taie dane, ze niebieski, bialy, a dopiero potem czarny. ale juz nie mam tej tabeli. zresztą najlepsze bakallandy z Cr i Fr byly niebieskie. niedzialajacy jest /zwykle/ szary. szczerze to nawet nie pamiętam niebieskiego maku, ktory by nie dzialal. czarny juz tak, helcom 118013 np.

ale sami zobaczcie że nieklepacze mają 0 slomy.

te okruchy slomy przeciez nie mają żadnego znaczenia. wszystko zalezy pod jaką temperaturą jest suszony. wiec to czy sloma zostala przy odsiewaniu czy nie nie ma znaczenia. ostatnie czeskie bakallandy mialy sporo "slomy" /jak na mak/ a nie dzialaly.


@RetrowirusParował ktos pst celem redukcji objętości? Do jakiej temp bezpiecznie mozna?o temperaturze to nie ma co myslec jak gotujesz na gazie. takie cos wychodzi

Statystyki: autor: lol — 25 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

1 godzina 14 minut temu
Tak jest obecnie w wielu krajach Ameryki płd. W Chile uruchomili wirtualny komisariat i bez dyspensy od carabienos z budynku nie wyjdziesz. W Peru, Argentynie, Boliwii wojsko na ulicach wszyło już ponad 2 tygodnie temu. To jest jednak specyficzny region, gdzie taki typ kontrolowania obywateli nie wzbudza takich emocji, jak w PL.

Statystyki: autor: jezus_chytrus — 29 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Alprazolam - Wątek ogólny

1 godzina 19 minut temu
No właśnie xanka miałem kiedyś i nie koniecznie wierzę w bajki o lepszym działaniu. Kwestia placebo :-)

Statystyki: autor: WALLSTREET — 35 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Benzodiazepiny - Odstawianie

1 godzina 22 minuty temu
Współczuję @Brick bo teraz te lęki i fobie są nasilone odstawką czyli zaburzenia pierwotne na które przyjmowałeś benzo mnożymy razy x... cóż, nie jestem zwolennikiem SSRI czy antydepów generalnie ale myślę cobyś celował w tę grupę leków i dał układowi gaba trochę odpocząć.

BTW. Gratuluję trzymania dawek, braku rosnącej tolerki, żadnych krzyżówek z alko. Może benzo jesr ci pisane? Jesr % ludzi co dobrze je tolerują, nie warzywi ich to... masz jakieś skutki uboczne po 10 latach?Jakie konkretnie skutki uboczne masz na myśli? Nie zauważyłem większych z powodu 10letniego przyjmowania tych leków. Jedynie może pamięć troche mi się pogorszyła, ale to również może być spowodowane trwale wysokim poziomem stresu w moim organizmie.

Benzodiazepiny sam postanowiłem odstawić, bez niczyjej sugestii. Psychiatra który mnie zna kilkanaście lat twierdzi, iż mój organizm nie ma słonności do uzależnień, mimo wszystko lepiej byłoby żyć bez leków, ale jednocześnie nie widzi przeciwskazań do przewlekłego przyjmowania w moim przypadku, ponieważ inne leki się nie sprawdzają, a dawki zawsze miałem pod kontrolą.

Co do SSRI, to mam w domu praktycznie wszystkie substancje, jednak tak jak wspomniano przed chwilą, obawiam się jeszcze większego pogorszenia na początku przyjmowania. Najłagodniesza była dla mnie zawsze sertralina, ale nigdy nie dawała specjalnych rezultatów. Hydroksyzyne mam zawsze pod ręką, staram się ją przyjmować jedynie doraźnie. Kilka razy udało mi się usnąć dopiero około 7 rano...

Jak długo z Waszego doświadczenia moga trwać objawy odstawienne? Najgorsze, że niezbyt da się je odróżnić od mojego normalnego, nerwicowo/lękowego stanu... Symptomy są prawie identyczne, nie wiem jak długo warto czekać i czy w ogóle warto w mojej sytuacji.

Statystyki: autor: Brick — 38 min temu

Prawo • Re: Status magicznych trufli z Holandii

1 godzina 23 minuty temu
Alez to normalne jest, ze dilerzy narkotyków wciskaja kit, ze cos jest legalne. Raczej od poczatku do konca to jest 100% sciema.

Statystyki: autor: ZX — 39 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

1 godzina 34 minuty temu
Też prawda. Przy obecnej sytuacji to nie wiadomo czy po ulicach nie będzie jeździło wojsko czołgami itp, a policja zostanie oddelegowana do patroli lasów, łąk i rutynowych kontroli każdego napotkanego obywatela..
Oczywiście przesadzam, ale część z tego może się spełnić i oznaczałoby to brak sezonu w tym roku, a kto wie czy i nie w następnym. W tvp mówili, że według ich spekulacji pandemia potrwa 2 lata. Wróżbitę chyba zatrudnili, zamiast przeznaczyć wreszcie jakieś sensowne środki na walkę z pandemią. Imo ten sezon nie wypali.

Statystyki: autor: pawoleh666 — 50 min temu

Zmiany stanu prawnego • Re: Inicjatywa wolnych Konopii w sprawie zniesienia kar za posiadanie Marihuany.

1 godzina 37 minut temu
chodz wiemy ze pewnie to odrzuca.I to będzie dla nas bardzo duży krok, odrzucenie zawiera uzasadnienie dzięki któremu kolejny projekt będzie mógł zawierać zakres przedstawiony w odrzuceniu a zarazem mieć już jakoś podstawę na której będzie się opierać. Jak dobrze pójdzie to dzięki temu uzasadnieniu będziemy w końcu wiedzieć jak sprawa realnie wygląda ze strony mocodawców/społeczeństwa i w jakim kierunku należy lobbować.

Statystyki: autor: Qac — 52 min temu

Stymulanty roślinne • Re: Ephedra Sinica - uprawa

1 godzina 40 minut temu
@Ilmostro Wybacz za zwłokę, ale chyba przez ten remont pylicy dostałem
Proszę, obiecane zdjęcie nasionek - wyjąłem dopiero z opakowania. Pozdrawiam

Statystyki: autor: pawoleh666 — 56 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

1 godzina 45 minut temu
Mój spot na szczęście nie jest na terenie, na który obowiązuje aktualnie zakaz wstępu. Jeśli obostrzenia się utrzymają, a utrzymają na pewno, to spoty w lesie zaczną być nieco bardziej przypałowe. Jak bardzo, to trudno powiedzieć. Na pewno wzrasta ryzyko rutynowej kontroli, czyli "co pan ziemię do lasu taszczysz?" : )

Statystyki: autor: jezus_chytrus — 1 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Alprazolam - Wątek ogólny

1 godzina 47 minut temu
Też alprox polecam, ale może jest coś tańszego. Chyba że jesteś bardzo podatny na manipulację to może xanax będzie działał 5 razy mocniej. Heh.

Statystyki: autor: WrakCzlowieka — 3 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

1 godzina 50 minut temu
@Fatmorgan Mi się wydaje że te restrykcje to raczej na plus, bo nie będzie tam takich tłumów jak w zeszłych tygodniach a jakbyś Ty tam poszedł z ubraną kominiarką, no to wyjebane w kamery masz itp., a przecież leśniczy się z tobą gonić po całym lesie nie będzie. Chyba że on też spotów szuka. Imo przypał nawet mniejszy niż bezcelowe wyjście na miasto, bo w razie bycia wyczajonym przez kogoś sobie spokojnie spierdolisz, a z kominiarką Ci nic nie grozi. Jeśli się mylę w czymś to proszę mnie poprawić.

Statystyki: autor: pawoleh666 — 5 min temu

Prawo • Re: Status magicznych trufli z Holandii

1 godzina 59 minut temu
Psylocybina jest nielegalna w Polsce. Vendor nie ma pojęcia o czym pisze. Swoją drogą, ciekawa interpretacja prawa unijnego. Już widzę, jak polski sąd przychyla się do takiej argumentacji.

Statystyki: autor: ImaneAnys — 15 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

2 godziny 1 min temu
Aktualnie jestem najbardziej zainteresowany tym, kiedy potencjalnie zostaną cofnięte restrykcje apropo wstępu do lasów

Statystyki: autor: Fatmorgan — 17 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Alprazolam - Wątek ogólny

2 godziny 3 minuty temu
@WALLSTREET ja wcinałem Alprox i nie narzekałem, działanie takie jak typowa alpra z Xanaxu.

Statystyki: autor: Vratislav — 19 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

2 godziny 12 minut temu
Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania - nigdy bym nie przypuszczał, że za mojej "kadencji" będzie taka akcja...

Ja tam planuję działać. Najbardziej przypałowe będzie dotarganie na spot ziemi i donic. Oczywiście zakładając, że do zbiorów wszystko się uspokoi. Jeśli jednak nie, to oczywiście wracanie z nim będzie sporym wyzwaniem. Obym nie zapeszył, bo jeszcze nawet pestek fizycznie nie mam...

Statystyki: autor: jezus_chytrus — 28 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Alprazolam - Wątek ogólny

2 godziny 14 minut temu
Jaki generyk jest najlepszy i w miarę dobrze dostępny?

Statystyki: autor: WALLSTREET — 30 min temu

Zmiany stanu prawnego • Re: Ograniczenia i zakazy wprowadzone z powodu epidemii koronawirusa.

2 godziny 24 minuty temu
Branie pożyczki na wakacje, to trochę jak branie go na futro. Z drugiej strony zdarzają się pewnie i tacy.
Zgadzam się też, że należy mieć jakąś opcję zabezpieczenia. Ja akurat byłem w bardzo dobrej sytuacji, bo i dach nad głową z rodziną, a dwa z kasą też żadnego problemu nie było.
Bardzo dużo ludzi było młodych, którzy przylecieli pod namiot - podróżowanie jak najniższym kosztem. Zbierali na ten wyjazd latami i koszmar zastał ich kompletnie zaskoczonych daleko na południu / na północy (w Chile odległości są takie, że być na skraju, to 3 doby samochodem do Santiago). Czemu byli zaskoczeni? Bo wylecieli w pierwszej połowie lutego, kiedy koronawirus był jeszcze egotyczną ciekawostką z Chin. Kto zrezygnowałby z takiego wylotu i przewidział taki rozwój wydarzeń? Pewnie nikt.
Na prowincji dochodziło do aktów agresji względem zagranicznych turystów. Polskie pochodzenie przestało nagle być spoko, bo zarazę przywlekli Europejczycy i bogaci miejscowi, którzy do Europy latają. Nie wpuszczano ich do sklepów, nie chciano przeprawić promem itp.

A ta przymusowa kwarantanna po powrocie z zagranicy, to metoda stosowana w średniowieczu... (fakt historyczny - na ziemiach polskich wprowadził ją Kazimierz Wielki w czasie epidemii dżumy). Jest to nic innego, jak zbiorowe piętnowanie, co oczywiście odbija się w relacjach ze znajomymi / sąsiadami. Jest się traktowanym, jak 100% nosiciel, psy codziennie przychodzą...

Statystyki: autor: jezus_chytrus — 40 min temu

Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Pozytywne przeżycie

Od pleneru w stolicy, przez jazdę pociągiem aż po tripowanie w domu :)

Część pierwsza

  • Inhalanty

Odpowiednio nastawiony psychicznie, podekscytowanie przed kolejnym zażyciem specyfiku z którym się "przyjaźnię" od kilku miesięcy. Dom, moje osiedle, miasto, plenery, podwórko. Czasami ćpałem sam, ale częściej zdarzało mi się zażywać z ziomeczkiem.

Witam! Chciałbym zaprezentować Wam mój tripraport dotyczący kilku najciekawszych "misji" po zażyciu dezodorantów, ale najpierw krótki wstęp.

Nie widziałem wielu tr o tej substancji, więc postanowiłem się pochwalić własnymi doświadczeniami. Wiem, że ćpanie dezodorantów stawia mnie w złym świetle. Dla wielu z Was, osoby wdychające odświeżacze powietrza kojarzą się z ludźmi z marginesu społecznego, głupiej gimby, zer itd. Nie obchodzi mnie to jak mnie odbierzecie. Mi osobiście jest głupio i czuję się źle z tym faktem, lecz czasu nie cofnę...

  • DMT
  • Miks

Powalczone dzień wcześniej. Mało energii, ale obiecałem bratu tripa, więc musiało być dobrze, bo z Orfeuszem mam najlepsze podróże. Gralnia.

   Witam. Obawiam się, że może być chaotycznie, bo dużo wszystkiego i pisane zaraz po wymyśleniu całej historii (to znaczy na następny dzień po czterech godzinach snu). Także tego... Zapraszam do lektury.

 

  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


randomness